poniedziałek, 21 marca 2011

Skrapowisko

W skrapowaniu jest wiele przyjemności. Jedną z nich są spotkania z innymi skraperkami. Szczególnie tak duże spotkania jak Skrapowisko, które miało miejsce w Łodzi w ostatnią sobotę :)

Było cudownie. Choć zdecydowanie za krótko. Mnóstwo osób umknęło mojej uwadze, z wieloma zdążyłam się wyściskać ale już nie nagadać :(. Mam nadzieję, że następnym razem nie będę miała tego typu wspomnień ;)

Tym, z którymi miałam okazję na przytulańsko i plotuchy serdecznie dziękuję za miłe chwile. Gizmo i Kamaftutce za wieczór, kremówki i kawę :* Asi i ArteBanale za całokształt :* Beatce i jej mężowi za Tildy :* oraz wszystkim, którzy tworzyli niesamowitą atmosferę w sali Tęczowej Załogi i The Scrapcake :)

Bobinia, Yvettka, Kamilcia, Kamaftut, ja, Gizmo i Bea

 
Na obszerne relacje i fotorelacje zapraszam na blog Skrapowiska oraz innych dobrych duszyczek, które zechciały opisać swoje wrażenia :)

2 komentarze:

Arte Banale pisze...

Och, Ania!!! Jesteś moją największą skrapowiskową niepodzianką!:) Nie znałam wcześniej, a czułam się w twoim towarzystwie jak stara znajoma. Dzięki za kursik kwiatkowy i zupełnie nowe na papierowe kwiatki spojrzenie!:)
Uściski i buziaczki!

Ania z poddasza pisze...

Nawet nie wiesz jak miło mi to słyszeć, bo mam dokładnie takie same odczucia co do Twojego towarzystwa! :*