środa, 26 listopada 2008

Balsam dla duszy

Jedną z rzeczy, która najbardziej cieszy człowieka jest uznanie dla tego co robimy. Przejawiać się może ono w przyznawanych mu nagrodach. Nic więc dziwnego, że takie nagrody to taki balsam właśnie.
Mnie ostatnio go zafundowano i to w porcji dość sporej. Bobinia, Karola_2008, Nirshya.dwbh, Sentimensti i Eliza przyznały mojemu poddaszu miano kreatywnego bloga. Od razu urosłam i jestem normalnego wzrostu dzięki temu :) dziękuję dziewczyny bardzo :*Zgodnie z zasadami powinnam nominować 7 osób. To chyba wolne żarty. 7 to owszem dużo, ale jednak mało. Nawet jeśli uznam, że 7 mogę pomnożyć przez liczbę osób, które mi balsam na duszę leją to i tak mało na to, aby nominować kreatywne blogi. Jest ich bowiem znacznie więcej. Dlatego nie nominuję tutaj nikogo, ale każdemu od siebie taką nagrodę przyznaję :)

5 komentarzy:

karola-2008 pisze...

Wyróznienie jak najbardziej zasłużone i nie dziwi mnie, z etyle osób Cie nominowało. Zapraszam na mój blog i podjęcie wyzwania 7 prawd o sobie.

Unknown pisze...

droga Aniu
nie tylko zacytowane osoby przyznaly Ci te nagrode
z racji jej nieznajomosci jezyka polskiego, pozwole sobie odeslac Cie na blog mojej przyjaciolki ktora takze przyznala Ci Kreativ blogger
http://unbrincreative.canalblog.com/
pozdrawiam serdecznie mowiac ze nagroda zaluzona i jak najbardziej oczywista :d

Magda Bolinska pisze...

wkrecilam Cie do zabawy - szczegoly u mnie ;)

calusy :*

Ewa Kierzek pisze...

Mam dla Ciebie wyzwanie - zajrzyj na mój blog http://przygodayvette.blogspot.com/
:)

Yoasia pisze...

gratulacje kochana:)

a jak widze twoje prace to az mnie cos koło serca sciska, takie to wszystko piekne. cudowne i niepowtarzalne....